Kuchnie na wymiar czy ze sklepu?

Kuchnie na wymiar czy ze sklepu?

Przy projektowaniu nowej kuchni pewnie spotkałeś się z dylematem – meble na wymiar czy gotowe? Wybór nie jest wcale łatwy. W tym tekście postaramy się przybliżyć ci wady i zalety obu tych rozwiązań.

Personalizacja mebli na wymiar

Oczywistą dobrą stroną kuchni na wymiar jest wariant metamorfozy każdego fragmentu. Co więcej w niewielkich i nieustawnych wnętrzach można stworzyć efektowną jak i funkcjonalną kuchnię. Nie ulega wątpliwości, że stworzenie kuchni na zamówienie wiąże się z wyższym kosztem. Na ostateczną stawkę przyczynia się dobór tworzyw oraz wyposażenia szafek. Fachowiec z salonu skamo.pl, który działa w okolicach Gdańska i Gdyni, pomoże ci zaprojektować rozwiązania dobrane do ciebie. 

Meble gotowe – szybkie i budżetowe rozwiązanie

Nie ulega wątpliwości, że gotowe meble kupione w sklepie meblowym są tańsze. Natomiast jest to rozwiązanie głównie do sporych i ustawnych wnętrz. Meble te są zazwyczaj stworzone z tanich materiałów, zatem w sytuacji, gdy nie zależy nam na meblu dobrej jakości wybierzmy tę opcję. Powodem przemawiającym na korzyść mebli prefabrykowanych jest czas oczekiwania. Zwykle meble ze sklepu są możliwe na miejscu, gdy na kuchnię na zamówienie należy nieco zaczekać. Jednak produkty z marketu nie dają tak dużej możliwości personalizacji fragmentów, nie pomogą też zniwelować możliwych krzywizn i mankamentów pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jakie trendy w 2021 przygotowała dla nas branża oświetlenia?
Next post Trendy wśród schodów nowoczesnych